Witamy na stronie o TV-SAT

 Firma "Pro Fan" istnieje od 1990r, a działalnością w branży telewizji satelitarnej zajmuje się od 1992 roku. Zarząd firmy tworzą specjaliści i znawcy techniki satelitarnej.Spółka zajmuje się m.in.:
- sprzedażą wszelkiego rodzaju urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej, takich jak tunery, konwertery, czasze antenowe i inne akcesoria,
- dystrybucją CYFRA+ i Polsat2 Cyfrowy,
- dystrybucją zagranicznych programów kodowanych (erotyka),
- montażem urządzeń telewizji satelitarnej.
Większość oferowanego sprzętu importujemy bezpośrednio od producentów z całego świata, na zasadzie wyłączności dystrybucji na terenie Polski. Prowadzimy aktywną sprzedaż eksportową do krajów Europy i Bliskiego Wschodu.

Naszym celem nie jest oferowanie najtańszych produktów wątpliwej jakości oraz obniżanie cen kosztem jakości świadczonych usług i produktów. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie markowe produkty renomowanych światowych firm, a co za tym idzie produkty najwyższej jakości.
Prowadzimy sprzedaż detaliczną na miejscu, w naszym salonie sprzedaży, oraz sprzedaż wysyłkową. Każdy klient ma prawo zwrócić zakupiony sprzęt w terminie 7 dni (10 dni w sprzedaży wysyłkowej), pod warunkiem dostarczenia kompletnego towaru w oryginalnym opakowaniu, bez śladów użytkowania (bez zarysowania, z kompletem foli, instrukcjami, całym opakowaniu itp.)
Dla innych firm z branży satelitarnej adresujemy sprzedaż hurtową, z zastosowaniem specjalnych cen do dalszej odsprzedaży.
Zarząd firmy na bieżąco śledzi rozwój rynku i techniki, przekładając wszelkie nowinki na ofertę handlową. Obecni jesteśmy na wszystkich znaczących targach i wystawach branżowych, od Budapesztu, Moskwy, Amsterdamu, Paryżu, a kończąc na wystawie Mediacast w Londynie.

Wiodącą dla nas wszystkich jest zasadą "klient jest pierwszy".
Prezes Zarządu Spółki

« wstecz   dalej »

ProFan, Gdynia 81-006, ul. Morska 308, e-mail: office@profan.com.pl

ProFan 2007 © telewizja satelitarna, tunery HDTV. Bez zezwolenia ProFan wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów (opisów i grafik) jest zabronione.